WWW.FORUMVİZYON.ORG

Join the forum, it's quick and easy

WWW.FORUMVİZYON.ORG

WWW.FORUMVİZYON.ORG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FORUMVİZYON.ORG Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

bülent hocadan çarpıcı açıklamalar

byx_06
    byx_06
    SİTE KURUCUSU/YÖNETİCİ
    SİTE KURUCUSU/YÖNETİCİ

Rep Puanı: : 130
    İş/Hobiler : web tasarım
    Lakap : site kurucusu
    ruh hali : bülent hocadan çarpıcı açıklamalar Komik10

konu ikonu bülent hocadan çarpıcı açıklamalar

Mesaj tarafından byx_06 Perş. Mart 12, 2009 8:25 am

bülent hocadan çarpıcı açıklamalar B_3403_b

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Hamburg ile oynanacak UEFA Kupası 4. tur ilk karşılaşması öncesinde bu akşam maçın oynanacağı Nordbank Arena’da bir basın toplantısı düzenledi.
    Bu akşam oynanacak maça her anlamda hazır olduklarını belirten Bülent Korkmaz, “Her takıma olduğu gibi Hamburg’a da saygı duyuyoruz. Biliyoruz ki yine, yarın akşamki maçta bir çok vatandaşımız olacak. Bu da bizim için büyük avantaj. Bu avantajı en iyi şekilde kullanıp, Türkiye’deki kendi saha ve seyircimiz önüne avantajlı bir skorla dönmek istiyoruz” dedi.
    Bülent Korkmaz, Meira’nın eksikliği ile ilgili olarak, “Fernando Meira’ya Galatasaray’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Benim için Galatasaray’da görev alan her oyuncu değerlidir. Yarın sahaya 11’e 11 çıkacağız. Bizim de kendimize göre planlarımız var ve o planları her türlü şartta hazırlayıp sahaya süreceğiz. Fernando Meira ile ilgili görüşlerimi Başkanımıza bildirdim. Benim ve takımımın şuan da tek düşüncesi Hamburg maçı” diye konuştu.
    Karl Heinz Feldkamp’ın Alman basınına Galatasaray – Hamburg eşleşmesi ile ilgili olarak yaptığı yorum için Bülent Korkmaz, “Ben Galatasaray futbol takımının teknik direktörüyüm. Sayın Kalli ise kulübün teknik danışmanıdır. Tabii ki herkesin kendine göre düşünceleri olabilir, bu doğaldır. Ama bizim ekip olarak düşüncemizde bu turu geçmek var. Tabii ki Hamburg’u ben ve yardımcılarım seyretti. Ümit Özat’tan da telefonla bilgiler aldık. Biz maça takım ve beyin olarak hazırız. Takım olarak, yürek ve düşünce olarak oynayan ve oynamayan her oyuncumla, Türkiye ve buradaki tüm vatandaşlarımız için sahada bunu göstereceğiz ve avantajlı bir skorla İstanbul’a döneceğimize inanıyoruz” dedi.
    Galatasaray’ın yarın oynanacak maça tam anlamıyla hazır olduğunu dile getiren Bülent Korkmaz, “Galatasaray forması kiminle temsil edilirse edilsin her zaman kazanmaya oynar. 11 kişi sahaya çıkacağımıza göre buna hazırız demek oluyor. Yanımda olacak yedeklerimle birlikte komple hazırız, bizi televizyonda ve tribünde destekleyen insanlar oldukça da bütünüyle hazırız demektir. Ben hayatım boyunca hiçbir mazeretim arkasına sığınmadım. Her zaman ve şimdi de gerçeklerle yüzleşiyorum. Benim için her oyuncu çok değerli ve kalitelidir. Sahaya 11-11 çıkacağımız için hiçbir mazeret gösteremem. Takımım da gösteremez” diye konuştu.
    Baskıya alışkın olduğunu ifade eden Bülent Korkmaz, “Fatih hocama da, Mustafa hocama da saygı duyuyorum. Çok katkıları oldu Türk futboluna. Benim de amacım Türk futboluna katkımın olması ve takımımla başarılı olmak. Ben futbolcuyken de baskıya alışkındım, o yüzden baskı benim için sorun teşkil etmiyor” dedi.
    Eksiklerin her zaman olacağın belirten Korkmaz, “Sezon boyunca eksik oyuncular, cezalılar, sakatlar olacaktır. Bu normal. Ama önemli olan takımın bütünlüğü, birlik beraberliğidir. Ben sakat veya cezalı oyuncuma eksik gözüyle bakmıyorum. Önemli olan dimdik ayakta kalmak güçlü olmaktır. Bunu ekibimde de görüyorum ve böyle konuşuyorum. Her zaman güçlü ve ayakta olmak zorundasınız. Biz de öyle yapıyoruz” dedi.
    Bülent Korkmaz, Almanya’da oynanan maçlarda seyirci desteğini her zaman arkalarında bulduklarını belirterek, “Biz Almanya’da bir çok statta oynadık ve her oynadığımız şehrin stadında kendi sahamızda gibi oynadık. Yarın da öyle olacaktır. Stadın yarısından çoğu bizim seyircimiz olacaktır. Bu avantaj tabii. Deplasmanda gibi oynamıyorsunuz. Bu avantajı da kullanmak istiyoruz” dedi.
    Bülent Korkmaz, Hamburg takımıyla ilgili olaraksa, “Hamburg Almanya’da zirveye oynayan bir takım. Kaliteli oyuncuları olduğunu biliyoruz ve saygı duyuyoruz. İyi oyuncuları var elbette ama isim olarak saymaya gerek yok. Bunları oyuncularımızla paylaşıyoruz. Önemli olan takıma saygı duymak ve biz de öyle yapıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 7:41 am